+420 465 586 024 pirell@pirell.cz Husova 690, Česká Třebová +420 465 586 024
pirell@pirell.cz

STAVEBNÍ TECHNIK

Co Vás čeká?

  • Příprava a realizace staveb
  • Řízení traťových mistrů a pracovních skupin při údržbě a rekonstrukci železničního spodku a svršku nebo tramvajových drah
  • Zabezpečení dodržování technologických předpisů a norem
  • Odpovědnost za dodržení termínů, kvality a bezpečnosti práce

Co od Vás očekáváme?

  • VŠ nebo SŠ stavebního nebo technického směru, nejlépe dopravního zaměření
  • Praxe ve stavebnictví výhodou
  • Spolehlivost, komunikativnost a časovou flexibilitu
  • Uživatelská znalost práce na PC (office, e-mail)
  • Řidičské oprávnění sk. B

Co nabízíme?

  • Velmi zajímavé měsíční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým výsledkům od 39 000 Kč do 70 000 Kč
  • Zajistíme a uhradíme Vám potřebné certifikace/kurzy a vzdělání v oboru nebo doplnění odborných zkoušek v hodnotě až 250 000 Kč
  • Náborový příspěvek 25 000 Kč, který Vám vyplatíme během prvního roku
  • Služební automobil, notebook a mobilní telefon
  • Možnost obědů za zvýhodněnou cenu
  • Příležitost profesního růstu a dalších firemních benefitů

Pro více informací kontaktujte Zuzanu Kuběnkovou, tel. 775 855 453, e-mail: kubenkova@pirell.cz

OPERÁTOR SVAŘOVNY

Obsluha speciálního robotizovaného stroje APT 1500, který používáme na svařování kolejnic

Více informací >

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Stavbyvedoucí

Řízení prací stavebního charakteru na železničním svršku a spodku

Stavební technik

Svářeč kolejových součástí

Práce na železničním spodku a svršku.

Traťový mistr

Řízení pracovní skupiny při pracích na železničním svršku a spodku.

Traťový dělník

МОНТЕР ПУТИ

Больше информаций >

STROJNÍK BAGRU A DVOUCESTNÝCH VOZIDEL

Práce na železničním svršku a spodku na strojích značky O+K MHS, Liebherr, Atlas, Neuson, JCB.