+420 465 586 024 pirell@pirell.cz Husova 690, Česká Třebová +420 465 586 024
pirell@pirell.cz

Strojník bagru, strojník dvoucestných vozidel

Náplň práce
práce na železničním svršku a spodku na strojích značky O+K MHS, Liebherr, Atlas, Neuson, JCB

Co požadujeme:

  • výuční list, ideálně v technickém oboru, praxe v oboru vítána
  • řidičské oprávnění sk. B
  • strojnické průkazy
  • časovou flexibilitu

Co nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
  • práci v mladém kolektivu s využitím nejmodernějších technologií
  • zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým výsledkům (od 40 000,- Kč do 70 000,- Kč za měsíc)
  • náborový příspěvek 25 000,- Kč
  • služební automobil a mobilní telefon
  • potřebné zaškolení, průběžné vzdělávání v oboru, nebo doplnění odborných zkoušek
  • možnost profesního růstu
  • jiné zajímavé firemní benefity

Termín nástupu je možný IHNED nebo dle vzájemné dohody.
Neváhejte a hlaste se u Michala Širokého, tel. 465 586 024, e-mail: siroky@pirell.cz

Stáhnout PDF

Stavební technik - stavbyvedoucí

Řízení prací stavebního charakteru na železničním svršku a spodku

Více informací >

Svářeč kolejových součástí

Práce na železničním spodku a svršku.

Traťový mistr

Řízení pracovní skupiny při pracích na železničním svršku a spodku.

Traťový dělník

Práce na železničním svršku a spodku na strojích značky O+K MHS, Liebherr, Atlas, Neuson, JCB.